Menu

O Firmie

O Firmie

SIGLO Sp. z o.o. to firma recyklingowa. W oparciu o nowatorskie rozwiązania od 2007 roku zajmuje się przemysłowym przetwarzaniem odpadów. W 2010 roku Spółka uruchomiła zakład przetwarzania odpadów przemysłowych w Karczewie k/Warszawy, jeden z najbardziej nowoczesnych i kompleksowych zakładów recyklingowych w Polsce.

Oferta firmy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. SIGLO dostarcza kompleksowe rozwiązania logistyczne dla przemysłu w zakresie odbioru surowców oraz realizuje zadania recyklingu odpadów powstających w procesach wytwórczych. Ponadto, Spółka zbiera elektroodpady i prowadzi zakład przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zajmuje się niszczeniem danych poufnych.

Dzięki doświadczeniu oraz ciągle rozwijanej technologii, SIGLO uzyskuje ponadprzeciętne wskaźniki odzysku i recyklingu. Zaawansowane procesy przetwórcze pozwalają na przywrócenie wartości użytkowych odpadom oraz przyczyniają się do zminimalizowania ich ilości na składowiskach, ograniczają wydobycie i zużycie surowców naturalnych oraz redukują ilość zużywanej energii.

SIGLO współpracuje z międzynarodową siecią podmiotów z branży recyklingowej, stale powiększając wiedzę i doświadczenia w zakresie przetwarzania odpadów. Własny Dział Badań i Rozwoju prowadzi prace nad innowacyjnymi rozwiązaniami zwiększającymi wydajność procesów recyklingowych.

Spółka jest otwarta na nawiązywanie nowych kontaktów i współpracę z firmami z branży recyklingowej, firmami produkcyjnymi – generującymi odpady przemysłowe oraz przedsiębiorstwami i instytucjami, posiadającymi odpady zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEiE).

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!